AlışverişEv DekorasyonKumaşOturma OdasıSalon

2018 Ev Dekorasyon Fikirleri

2018 Ev Dekorasyon Fikirleri: En son dekor trendleri üzerinde yoğunlaşmayı seviyoruz, bu yüzden birkaç yıl sonra sizi rahatsız eden cazip seçeneklere satın almanın kolay olduğunu biliyoruz. Bir sonraki sünger boyalı duvarda veya daha kötü avokado cihazında ciddi para biriktirmekten nasıl kaçınıyorsunuz? Dekorunuzu geleceğe hazırlamanıza yardımcı olmak için 2018’de denemeye değer en iyi dekorasyon trendlerini sizin için ayırdık.

İÇ BOYA RENKLERİ

 

 

Evet, beyaz duvarlar zamansızdır, ama tamamen beyaz içliğinizden bıkmış olsaydınız, belki de daha karanlık gitmek zamanıdır.

Yılın en sevdiğimiz iç cephe boyası renklerinden biri olan Siyah Alev – beyaz duvarlar gibi, dekoru spot ışığı yakan, lacivert ve siyahın güzel bir karışımı.

 

İKİ TONLU MUTFAK DOLAPLARI

 

 

İki tonluk mutfak dolapları popülaritesini artırıyor, ancak bu modern çiftlik evi mutfağında Blakes London tarafından görüldüğü gibi canlı bir boya rengiyle ağartılmış ahşabı birleştirerek trend gelişti .

 

DEKORATİF SAÇAK

 

Fringe trim, battaniyeler, yastıklar ve kilimler için tipik olarak kullanılan bir cilveli dokunuş. Ama şimdi saçma iyilik orada bitmiyor. Bu güzel gösterildiği gibi mobilya, aydınlatma armatürleri ve hatta aynalar

 

2018 ev dekorasyon fikirleri buna ve benzer yazılarımız…

 

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı