AlışverişEv DekorasyonEvde Kendin YapKumaşOturma OdasıSalonYatak Odası

2018 Ev Dekorasyonu

Kaçan trend yok. İster kendi başınıza yaşayın,evlerimiz için tasarlanan her şey daha geniş bir eğilim etkisiyle önceden belirlenir. Trend boya renklerinden minimalist mobilya seçeneklerine kadar, yüksek cadde tüm dünyaya yayılan küresel trendlerden ilham alan yeni koleksiyonlar sunuyor.

“Eğilimler” değişirken ve gelişirken, bunu farklı adımlarda yaparlar – bazıları sadece bir sezondan ziyade yıllardır popülerdir. 

Okumaya devam edersiniz ve Sonbahar / Kış 2018 için birçok önemli trendin, ülkenizdeki veya lüks ortamdaki mevcut görünümlerini güncellemenin bir yolunu sunduğunuzu keşfedeceksiniz. Bu, tüm evinizi stilist olarak şarkı üzerinde yeniden dekore etmek zorunda olmadığınız anlamına gelir

 

ORMANLIĞA ÇEVİRİN

 

 

Bu sonbaharda görünüm, meyvelerin, kabukların ve yoğun tonlarının hakimiyeti altındadır. Bu bakış çoğu, manzaraların renkleri değiştikçe mevsimlerdeki değişimi yakalar.

Başka bir anahtar eleman, tıknaz örgüler kadar katmanıdır.Trend olan ‘dev örgü’ görüyoruz, bu da yılda% 200 artış anlamına geliyor. Bu gerçekten sonbahar eğilimi, hazırda bekletmek ve bunu yapmak için mutlu bir ev yaratmakla ilgilidir.

 

 

Bu eğilim, büyük bir etki yaratan sade bir görünüm. Zahmetsizce şık bir dekor yaratmak için mükemmeldir.

Bu popüler Scandi görünümünden modern bir hareket. Görünümü derinleştirmek için farklı dokular katın, karanlıktan kışkırtmak için davetkar bir alan yaratın. Bu sezonun yeni öğesi, küresel ilham alan desenlerin ve renklerin etkisi.

Aksesuarların ve mobilyaların yumuşak bir şekilde renklendirilmiş renk paleti, İskandinavya yaşam tarzından etkilenen koyu kış aylarına daha yumuşak bir kenar katıyor. Koyu pigment boyaların popülaritesi ile hafif odunlar ve yumuşak tonlarda dokular öne çıkmaktadır.

 

 

 

2018 ev dekorasyon trendleri bu şekildedir.

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı