Ev DekorasyonRenk Seçimi

2018 Trend Duvar Renkleri

Evleriniz için renk tercihlerinizde sıkıntı yaşıyor iseniz bu makalemizde sizlere 2018 trend duvar renkleri hakkında bilgiler sunacağız. Duvar rengi tercihleri için herkes, o dönemin trend seçeneklerini internet üzerinden araştırıyor ve bu anlamda en ideal seçenekleri değerlendirmek istiyor. Tabi ki modern renklerin seçimi çok çok önemlidir.

Duvar rengi seçimi hakkında sizlere 2018 yılının en trend seçenekleri hakkında bilgiler sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz. Bu anlamda merak ettiğiniz tüm her şeyi aşağıdaki yorum alanlarımızdan bizlere sorabilme şansına sahip olacaksınız.

Botanik Yeşiller

Evin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkatleri çekecek renklerin başında botanik yeşil esintileri geliyor. Tabi ki evinizin tamamında olmasa da bir kısmında bu seçenekleri değerlendirme şansına erişebilirsiniz.

Botanik Yeşil Duvar Rengi

Menekşe Esintileri

Farklılık yaratmak isteyenler için menekşe esintilerini evinizde estirecek olan duvar renkleri çok farklı bir hava kazandıracak. Psikolojik olarak da muazzam seçenekleri sizlere sunacağı şüphesiz. Dekoratörlerin en çok tercih ettikleri seçeneklerden birisidir şüphesiz.

Menekşe Duvar Rengi

Pastel Detaylar

Pastel renkler, her zaman günümüz modern mimarisinin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Pastel renk tonları sayesinde evinizde çok farklı bir hava yaratabilme şansına sahip oluyorsunuz. Tabi ki eflatuna yakın açık renkler bu noktada önereceğimiz başlıca seçenekler arasında yer alıyor.

Pastel Duvar Rengi

Toprak Kahverengisi Tonları

Adını ilk defa duymuş olabilirsiniz. Ancak modern mimari için duvar renkleri safhasında en ilgi çekici seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Dolayısı ile aşağıdaki örnek, sizlere rengin ahengini en iyi şekilde sunacaktır.

Toprak Tonları Duvar Rengi

Lila Renk Tonları

Evlerde bambaşka bir esinti yaratacağı şüphesiz. Özellikle kadınların en çok tercih ettikleri renk tercihlerinin başında geldiğini de net olarak söyleyebilme şansına sahibiz. Aşağıdaki örnek, bu noktada sizlere farklı farklı fikirler sunmak açısından da ayrıca önemli olacaktır.

Lila Duvar Rengi

Toz Pembe Duvar Rengi

Pembe renk tonları da günümüz modern evlerinde fazlası ile tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle farklı bir esinti yaratma amacı içerisinde iseniz toz pembe duvar renklerinin fark yaratacağını unutmamanız gerekiyor. Kısa vadede daha yeni önerilerimiz ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Toz Pembe Duvar Rengi

admin
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı