AlışverişBahçe & BalkonBanyoÇocuk OdasıEv DekorasyonMutfakOturma OdasıPencere SeçimiSalonYatak Odası

2019’da Gelecek Yeni Perde Modelleri

Evlerimiz için olmazsa olmazların başında perde gelmektedir. Herhalde perdesiz ev yoktur diye düşünüyoruz. İşte evlerimize bambaşka hava katan bu tekstil ürününü es geçmek mümkün olmaz. Erkekler ne kadar arabasına önem verirse bayanlarda evlerine o kadar çok önem verir. Evinizde hoş bir görünüm oluşturmak için seçeceğiniz perde modelleri çok fazla önem arz eder. Bunun yanında zaman ilerledikçe de modeller değişmektedir. 2019 perde modelleri içinde hangileri en iyi bunları bilerek tercihler yapmanız çok daha iyi sonuçlar verecektir. Özellikle de bir modele karar vermeden öncede iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir. Bizde bu sonuçları bunlar için derledik. 2018 ve 2019 yılı için öne çıkan fikirler ise otantik tarzlar renkli modeller, tül detaylı olanlar, dantel detaylı olanlardır.

 

 

 

Perdeye Karar

Verilirken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Bu nokta bayanları çok kafasını karıştırmaktadır. Aslında az çok bazı şeylere dikkat etmeye çalışıyor herkes ama biz detaylı olarak hepsini sunalım ona göre daha iyi tercihler yapın. Tabiki de tek başına bunlara dikkat etmek mükemmel sonuçlar vermez ama çok yüksek düzeylerde en iyi görünümler yakalamış olursunuz. İşte dikkat edeceğiniz noktalar ;

  • İlk yapmanız gereken nasıl bir tarz arayışında olduğunuzdur. Odanızda oluşturmak istediğiniz tarza göre perde modellerine bakmak işinize kolaylaştıracaktır. Örneğin: Odanızda spor bir görünüm istiyorsanız ona göre tercihler yapmalısınız.
  • Odanızdaki dekorasyon modellerine ve renklerine göre uyumlu stiller seçmelisiniz.
  • Duvarlar, aksesuarlar ve zeminle uyumlu bir bütünlük oluşturmasıa özen gösterin.
  • Odanın büyüklüğüne göre perde boyutu, deseni ve renk seçmek çok çok önemlidir.
  • Odanızın büyüklüğü küçük ise koyu renkli perdeleri tercih etmemelisiniz bunun yerine açık renkleri kullanmalısınız.

 

 

 

2019 English Home Perde Modelleri

 

English Home perde sektörü için çok önemli markaların başında gelmektedir. Kendi özgü stili, desenleri ile öne çıkan bir markadır. Özellikle kaliteyi vurgulaması da çok önemli olduğunun altını çizelim. Kesinlikle bu markanın perdelerine bakmadan kararınızı vermeyin. Birçok nokta da mağazası mevcuttur buna göre modellerine bakıp öyle son kararınızı verin.

 

 

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı