Ev DekorasyonOturma OdasıSalon

2019’da Trend Olacak En İyi Dekorasyonlar

2019’da Trend Olacak En İyi Dekorasyonlar konumuzda sizlere 2019 a girmeden önce trend olabilecek tasarımları sunacağız. 2018 yılı içinde tasarımcılar tarafından en çok kullanılan ve gelecek yılda kullanılması muhtemel on adet salon dekorasyon türünü inceleyebilirsiniz. Hangi malzemelerin ve kaplamaların, geleceğini hiç görmediğimiz şaşırtıcı bir tasarım stili dönüşüne karşı kendilerini çok dinç hissettiren tasarımlar. İşte tasarımcılarımızdan gelen faydalı ipuçlarıyla birlikte iyi bir tasarım düşünmek ve bir fikir vermek için kıskanılacak bir 2019 iç tasarım trendleri listesi.

Bitirici Dekorasyon Malzemeleri

Tamamlayıcı dekorasyon ürünleri

Her yıl malzemelerin kullanımı ve nasıl üretildiğiyle ilgili kayda değer bir ilerleme görüyoruz, ancak mermerden bulunanları yankılanan düzensiz damarlara sahip, tüylü bir cam olarak temperlenmiş, hafif bir cam olarak kullanılan masalar koleksiyonu oluşturmak için onu ünlü tasarımcı Patricia Urquiola’ya bırakıyoruz.

Asimetrik ayakların üzerine yerleştirilmiş büyüleyici oval formlu masa serileri dinamiktir ve camın üst kısmının damar paterni. Bakış açıları değişmeyle akışkan gibi görünürken, 2019 iç tasarım trendleri listemizde yer alan duygusal ve dinamik bir seçenek yaratır. beklenen.

Yılın Rengi Ne Olacak Sizce?

2019 da yılın rengi ne olabilir?

2019 iç tasarım trendlerini yılın rengine bürünmeden önce Coined Nightwatch yeşili, avcı ve şişe yeşili alternatif. Günümüzün trend mat siyahına hoş bir alternatif oluşturuyor ve yüksek parlaklıkta harika görünüyor. Ancak, etkileyici bir tekstil ya da parlak mermer bir zemine yaslanmış koyu yeşil bir halı söylemek için küçük ama etkileyici yollar düşünün.

Şehrin Bağrından Kopan Dekorasyon

Şehrin Bağrından Kopan Dekorasyonlar

Murphy yataklarındaki modern yinelemelerden hareketli duvarlara ve çok amaçlı yerleşiklere kadar, dönüştürülebilir konutlar dikkatimizi çeken en mantıklı ve ilgi çekici 2019 iç tasarım trendlerinden biridir.

Ne de olsa, dahi, en küçük alanların bile en iyisini, pratiklik, mükemmel tasarım ve kolaylık sağlayan, dahi ile dolu bir sohbeti başlatmak isteyen bir ev istemez ki?

Kompakt ve Çok İşlevli Mobilyalar

admin
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı