Bahçe & BalkonKumaşRenk Seçimi

Bahçe Koltuklarında Hangi Kumaşlar Kullanılmalı?

Bahçe Mobilyaları İçin Büyük Kumaş

Bahçe partileri ve barbekü mevsimi tam bir hızla devam ediyor,bahçe mobilyalarının dayanıklı olması ve tercihen temizlenmesi veya temizlenmesi kolay olması gerektiğini biliyoruz.

Ayrıca, bir dizi dış mekan mobilyası satın almak yerine, daha fazla yastık veya koltuk kılıfı çalıştırmak genellikle daha kolay ve daha ekonomiktir. Bu nedenle, bahçe mobilyaları için harika olacak kumaşları bir araya getirerek sizin için kolaylaştırmayı denedik. Tüm bu kumaşlar kaliteli, dayanıklı ve yıkanabilir veya bazı durumlarda ıslak bir bezle kolayca silinebilir, daha fazla bilgi edinmek için% 100 Pamuk veya Pamuk / Poly karışımıdır. . İster bahçe minderlerinin ve koltuklarınızın haşhaş çiçekleri kadar parlak olmasını ister biraz daha az olsun, iyi bir renk karışımı elde etmeye çalıştık.

 

Dış mekan mobilyalarını değerlendirirken, muhtemelen iç mekan masaları, sandalyeler ve kanepelerde – aynı zamanda dayanıklılık, konfor ve stil (ve tabii ki fiyat) gibi aynı özelliklerin çoğuna bakacaksınız. Ancak birincil fark, veranda mobilyalarının dışarıdaki hava koşullarına maruz kalması gerektiğidir. Hemen hemen% 100 hava koşullarına dayanıklı veranda mobilyası yokken, kullanılan malzemelere göre büyük farklılıklar vardır.

 

Kumaşlar

 

Dış mekan mobilyaları yastıkları, sapanlar ve vurgu yastıkları, elemanlara sürekli maruz kalınan katı taleplere dayanabilecek kumaşlar gerektirir. Doğal lifler, titreşimi yitirir ve zamanla bozulur. Sonuç olarak, sentetik iplikten imal edilen ve plastikle kaplanmış kumaşlar, dış mekan döşemeleri için çok daha iyi seçeneklerdir. İklim sorunlarına daha dayanıklı ve renklerini daha uzun tutuyorlar. Her sentetik kumaşın kendine özgü avantajları, dezavantajları ve ideal kullanımı vardır.

 

 

Akrilik kumaş

 

Akrilik elyaftan üretilen dış kumaşlar, hem hava şartlarına hem de hasara karşı dayanıklıdır. Bu küf ve küf dayanıklıdır ve sürtünmeye ve yırtılmaya karşı dayanabilir. Bu, aktif konut ve ticari uygulamalarda dış mekan döşemesi için özellikle önemlidir. Akrilik kumaşlar çözelti boyandır, bu da ipliklerin dokunmadan önce boyanması anlamına gelir. Bu, doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında bile, kumaşın rengini daha uzun süre korumasını sağlar. Suya dayanıklı olmasına rağmen, akrilik kumaş diğer seçeneklerden daha fazla hava alabilir ve sıcak havalarda daha serin kalmasını sağlar. Ayrıca yumuşak sabun ve su ile temizlenmesi de kolaydır. Her şey düşünüldüğünde, akrilik kumaş dış mekan mobilyaları yastıkları, yastıklar ve veranda şemsiyeleri için tüm amaç tekstil en iyisidir.

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı