AlışverişÇocuk Odası

Çocuk Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Çocukların kaliteli bir uyku çekebilmesi için çocuk odası dekorasyonu nasıl olmalıdır?İdeal oda tanımını nasıl yapabiliriz?Çocuklarımız süse,göze güzel gözüken,canavar oyuncaklı veya büyük posterler,kocaman dolaplar ister .Bizde çocuklarımız istediğini elbette yapmak isteriz her ebeveyn gibi.

 

Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Uyumak, oynamak ve çalışmak için kullanıldığında, onların alanlarının küçük kişiliklerinin bir yansıması olması gerektiği izlenir. Yine de, Yvadney Davis, LuxPad’e misafir mesajında söylediği gibi, çocukların iç dünyasında kaybolmak çok kolay. En sevdikleri çocukların yatak odasını sergilemek ve evdeki görünümü yeniden yaratmamız için 27 uzmana başvurduk. Şık, pratik, eğlenceli, rahat ve konforlu – çocuk yatak odası dekorasyon fikirleri seçimimiz çocukları yürümekten çocuktan gençlere ve aradaki her yaştan mutlu edecektir. İç çocuğunuzu serbest bırakma zamanı…

 

KREŞ

 

 

Çocukların dekoruna gelince, gözüm her zaman sıcaklık ve renk katmak için eğlenceli ayrıntılara sahip beyaz ve havadar odalara çekilir. Jenson’un cinsiyet nötr kreşi, tatlı uğur böceği yatakları ve özel ahşap oyuncaklarla sergilenen mükemmel bir örnektir. Daha sonra herhangi bir dağınıklığı ortadan kaldırmak için şık saklama kutuları ile sınırsız oynamaya izin verecek bir alan var. Aynı zamanda, yıllar boyunca onunla kolayca büyüyebilen bir oda. Tek renkli, anın eğilimi olsa da, doğru olması şaşırtıcı olabilir. Önemli olan bir denge bulmaktır ve bunu tahta aksan, eğlenceli bir duvar kağıdı veya zıt baskılar gibi daha yumuşak tonlara ve dokulara ekleyerek yapabilirsiniz. Bu sadece alanı daha ilginç hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda sizi aşırı koordineli bir görünümle sınırlamaz. Anahtar parçalarınızı şekillendirmek ve tedarik etmekle eğlenin ve çocuğunuzun odasında parlayacak!

 

ÇOCUK

 

 

Modern Breton temalı yatak odası. Bu yatak odasını, odaya yeni, parlak ve mutlu bir his vermek için sonbaharda tasarladık. Rahat bir his sağlandığından emin olarak, yatmadan önce yatağa yatmak için yumuşak bir atış ve rahat bir dinlenme için yastık. Rahatlatıcı başucu lambası, içeceği için uygun bir başucu masası ve oyuncakların masasının altında saklanması gibi her şey elverişli bir şekilde konumlandırılmıştır. Yatağının yanında, yumuşaklığı teşvik eden bir çamaşır torbası. Yatağının sağında, yakın zamanda çalışma alanlarına dönüştürülmüş, en sevdiği kitapların büyük bir rafı var. Yatağının solunda arkadaşlarla gezmek için boş bir alan var.

 

 

 

GENÇ

 

 

İyi bir masa bir zorunluluktur! Bu, bir kızın genç hayatının merkez noktası olacak! Ev ödevi ve çalışmadan bir makyaj masası olarak kullanmak için, kitap ve gereçler için değil, aynı zamanda saç bakımı, ayna ve güzellik esasları için çekmeceli bir çalışma masası bulun. Beyaz masa seçeneğinin seçilmesi, herhangi bir yatak odası şemasına uygun olacaktır, düşük maliyetlidir ve bakımı kolaydır. Kişisel alan bir genç olarak çok önemlidir, bu yüzden bir funky sandalye tasarımı, parlak bir desen battaniyesi ve bazı renkli masa düzenleri erişiminde kendi tarzını ekleyin ve bu bir masa ve tuvalet masası tasarımının harika bir kombinasyonu!

 

 

 

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı