Çocuk OdasıEv DekorasyonEvde Kendin YapOturma OdasıRenk SeçimiSalon

Dekoratif Kitaplık Modelleri

Kitap okumak hiç şüphesiz en yaygın ve en faydalı hobilerden biridir. Kitap okurken çevrenizdeki dünyayla bağınızı koparır ve kendinizi tamamen yazarın yarattığı hayal dünyasında buluverirsiniz. Böylesine farklı bir atmosfer yaşamanıza sebep olan kitaplar ile aranızda özel bir bağ oluşması ise oldukça normal karşılanır. Özel bağlar kurduğunuz, iyi dostlarınız kitapları en iyi şekilde muhafaza etmek ve sergilemek isteyebilirsiniz. Bizde  tam da bu ihtiyacınızı gözeterek yardımınıza koşuyor ve sizlere birbirinden özel kapaklı kitaplık modelleri sunuyor. Dolaplı kitaplık modelleri arasından zevkinize ve kitaplarınıza en uygun modeli seçebilir ve evinize güzellik katabilirsiniz.Sitemizde kitaplarınızın yanında başka eşyalarınızı da koyabileceğiniz çok amaçlı kapaklı kitaplık modelleri bulunmakta. Cam kapaklı kitaplıkdolaplı kitaplık, alt taraftan veya yan taraftan kapaklı kitaplık gibi birçok farklı alternatif arasından ev dekorasyonunuza ve kullanım amacınıza en çok uyacak modeli seçebilirsiniz.

 

 

 

 

Dolap kitaplıkların, raf kısımlarında kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz gibi dolap bölmelerini de evinizdeki diğer eşyaları saklamak için kullanabilirsiniz. Dolaplı kitaplık fiyatları model ve kullanılan materyallere göre farklılık göstermekle beraber Vivense sizler için en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sunuyor. Arama sistemini kullanarak kapaklı kitaplık fiyatlarına göre sıralayabilir ve bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ürün Özellikleri:

Çevreye ve sağlığa zararsız kanserojen madde içermeyen E1 kalite standardın da suntalam malzemesinden üretilmiştir. Tek Renk / İpeksi Düz Beyaz Tüm malzemeler minifix sistemi ile toplanmaktadır. Kurulum aparatları ve klavuzu ürün ile birlikte gönderilir. Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve 1. Kalite olduğu için montajlanan ürün çok daha sağlam ve bütün olur. Teslimat ve Kurulum Bilgileri • Ürün demonte olarak gönderilmektedir. • Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası ve kullanma kılavuzu çıkmaktadır. • Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. • Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı