Ev DekorasyonOturma OdasıSalonYatak Odası

Doğru Abajur Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Doğru Abajur Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? Duvar kağıtlarından boya, kumaş seçimi ve kusursuz kanepeyi bulmaya kadar. Evi ve bahçe tasarımında kaçırılmayacak iç dekorasyon önerileri Dekorsin.com ‘da. Bu yazımızda sizlere abajur seçimi konusunda iç dekorasyon mimarlarının verdiği önerileri derleyeceğiz.

Abajurlar ayakkabı gibidir denilebilir sona bırakılsa da ilk bakılan yerlerden biridir. Dekorasyona önem verenler abajura para harcamaktan çekinmeyin. Sonsuza dek odanızın bir kenarında dekoratif bir halde kalıyor. Kadınlar için abajurları odalarının ayakkabıları olarak görebiliriz.

Abajur seçimi için Türkiye ‘de gidebileceğiniz fazla bir yer olmasa da internette bolca ürün arasından güzel bir seçim yapmanıza olanaklar fazla. Tasarımsal yöne önem verenler abajurun fiyatından sa görünümüne yöneliyor genelde, yinede seçim yaparken dikkat etmeniz gerekebilir. Sonuçta alacağınız ürünün birkaç toz temizliğinde çöpe gitmesini istemezsiniz.

Kumaş detaylı ve desenli abajurlar şu sıralar tercih edilmekte. Ağar kumaşla örtülü olanlardan uzak durup, vintage tarzı tekstil malzemeleri kullanılan hafif ürünleri tercih edebilirsiniz ya da antika görünümlü bir abajur neden olmasın ki?

Aşağıda birkaç resimde ünlü iç mimarların abajur seçimlerinden birkaçını sizlere sunuyoruz. Daha fazlasını yapmak tabi ki sizin elinizde olacaktır.

Özellikle sade yatak odalarında kullanabilecek tarzda ışıltılı bir abajur modeli. Bu sayede sade odalarınıza az da olsa renk katabilirsiniz.

Vintage ve country salonlarda mükemmel uyum sağlayacak hasır model abajur.

Eski stil modelleri sevenler için yatak odalarında kullanabilecekleri sadelikte ve şıklıkta bir abajur.

admin
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı