KumaşOturma OdasıSalon

Enza Navona Koltuk

Enza Navona Koltuk: Çağdaş yaşam alanlarının estetik ve yüksek konforlu tasarım özelliklerini etkileyici malzeme. Renk kombinasyonları ile bir arada sunan Navona Koltuk Takımı, modern, şık ve göz alıcı bir dekorasyon tarzını yaşam alanlarına taşıyor. Kadife ve deri görünümlü kumaş alternatifleri ve çarpıcı renk kullanımlarıyla öne çıkan Navona Koltuk Takımı. Sırt ve kollardaki özel dikiş detayları ve pirinç pabuçlu ahşap ayak tasarımıyla sofistike detaylar yaratıyor.

 

 

 

 

 

Geniş bir oturuşa,arkanızı sağlama alacağınız,güvende olduğunuz bir koltuk sistemi, Navona deyince güven,yumuşak bir koltuk,rahat edebileceğimiz,işte bu benim koltuğum olsun dediğinizi duyar gibiyiz…

 

Çeyizlik salon takımları düşünenler için önemli dekoratif bir faktör olabilir bu koltuk. Özellikle takım halinde satılan ürünlere ek bir dokunuş yapmak isteyenler için güzel bir ayrıntı olacaktır.

admin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhaba bu urunde berjerler ve uclulerı ne renk onerırsınız? koyu kahve tonu reklamdakı ve yesıl uclu berjerler de vızonmu yoksa omlarda koyumu olmalı? cok koyu tonmu olur sızce o sekılde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı