AlışverişEv Dekorasyon

Ev Ofisi Nasıl Olur?

Evde çalışmak zor olabilir.Sesler,gürültüler,araba sesleri veya evde en ufak bir ses bile sizi çalışırken rahatsız edebilir.O yüzden evde ofis nasıl olur?Evde kendinize ofis yapmak kolay mı ya da uygun mudur?Gelin sizinle birlikte evde ofis nasıl olur görelim?

Evden çalışmak iki ucu keskin bir kılıç olabilir. Bir yandan gidip gelmek ve pijamalarınızı işe almak harika. Öte yandan, evin dikkat dağıtıcılarırla doludur ve odaklanmış kalmak zor olabilir.her ne zaman fethettiğimi düşündüğümde, odağımı çekmek için bir şeyler oluyor. Bununla birlikte, telekomünikasyona girmenin püf noktasının ev ofisinizi doğru şekilde kurduğunu öğrendik.

 

 

Ev ofisinizi tasarlama şekliniz, dikkatinizi dağıtmanıza ve stressiz kalmanıza yardımcı olabilir, böylece evinizdeki en iyi çalışmalarınızı yapabilirsiniz. İşte eziyetini sürdürebildiğinden emin olmanın birkaç yolu.

 

 

Masamızın  temiz ve düzenliyken daha net bir kafada olduğumuzu düşünmeliyiz. Mükemmel olması gerekmez, ancak masanızdan kağıt, posta ve diğer şeyleri almak için organizasyon alanları oluşturmak lazerle odaklanmanıza yardımcı olabilir. Dolaplar sizin en iyi bahisiniz olsa da, işleri düzenli tutmak için kesinlikle tepsiler ve dosya kutuları kullanabilirsiniz. Veya masanızdan bir şeyler çıkarmak için duvara asılı bir dosya sepetine yatırım yapın. Çalışmak için oturduğunuzda yalnızca üzerinde çalıştığınız şeyi saklayın ve gerisini saklayın.

 

 

 

Yataktan çalışmanın konforda en üst düzey olduğunu düşünebilirsiniz, ancak evden çalışan herkes size yaşlandığını söyleyebilir. Çalışmak için rahat ve ergonomik bir alana sahip olmak, odaklanmanın anahtarıdır. Bilgisayarınızın, masanızın ve sandalyenizin konfor için ayarlandığından emin olun. Ayaklarınız yerde düz olmalı, dirsekleriniz 90 derece açıda olmalı ve monitörünüzün üstü göz hizasında veya hemen altında olmalıdır. Konfor, ağrılı bir boyun veya gerilmiş gözler tarafından rahatsız edilmediğiniz için odağı artırmaya yardımcı olur.

Net bir çalışma alanı oluşturmadan, uzun saatler çalışmak veya projelerin kişisel hayatınıza sızmasına izin vermek caziptir. Çalışma gününü fiziksel olarak durdurmak ve profesyonel ve kişisel yaşamlarınız arasındaki kapıyı kapatmak için bir yola ihtiyacınız var. Bu olmazsa, evde büyük çalışma riski taşırsınız.

Hem fazlasıyla kendinize boş alan bırakmanız sizin için daha iyi olacaktır.Etrafınızda olan bir çok cisim veya duracak olan şeyler sizin  çalışma durumunuzu engelleyebilir

 

Gelin birkaç görsellerle de nasıl bir ev ofisi kurulur ona örnekleme yapalım..

 

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı