Ev DekorasyonEvde Kendin YapMutfakOturma OdasıSalon

Evlerinizi Daha Şık Gösterecek 6 Basit Yol

Evlerinizi Daha Şık Gösterecek 6 Basit Yol sizin için derledik. Özellikle evlerine basit dokunuşlar yapmayı seven kadınlar için hem kolay hemde göz zevkinizi güzelleştirecek birkaç numara burada. Dekorsin.com ‘u takip ederek daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bildirimleri açarak veya konulara yorum yaparak ta mail ile geri dönüş alabilirsiniz.

1- Duvarlarınızı Basit Lambriler İle Süsleyin

Duvarlarınıza asacağınız basit eşyalar ile güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bu bir lambri veya metal süs eşyalarda olabilir. Duvar renklerinize göre seçeceğiniz tasarımlar ön plana çıkarken, sıkıcı düz duvarların yerine hoş dokunuşlara sahip iyi bir görüntü elde edebilirsiniz.

2- Kapılarınızı Boyayabilirsiniz

Evinizin dış kapısı da dahil bu seçeneklere, farklı uygulamalar ile iç kapılarınıza da renk katabilirsiniz. El işçiliği güzel olan kadınlar özellikle kendi sanatlarını kapılarında hissettirebilir. Gelen misafirlerinize yaptığınız uygulamaları anlatırken iyi vakit geçirebilirsiniz.

3- Mutfak Dolaplarınızı Süsleyin

Hiçbir kadın sıkıcı bir mutfağa sahip olmak istemez. Kendi zevkinize göre yaptırdığınız dolaplar sizin için fazla sade kaldıysa ufak dokunuşlarla bu durumu değişebilirsiniz. Bunun için size önerimiz dolaplara asılacak süs eşyaları olacaktır.

4- Evdeki Antikaları Dekore Edin

Daha önce kullanmış olduğunuz ve çatıya terk ettiğiniz o eşyaları tekrar canlandırmak sizin elinizde. Ahşap eşyalarda biraz zımpara ve vernikle neler elde edebileceğinizi hiç bilemezsiniz.

5- Dekorasyon Kaynaklarınızı Siz Elde Edin

Evinizde belki hiç kullanmadığınız ufak bir tahta bile sonraki dekor fikriniz de kurtarıcınız olabilir. Hemen keşfe çıkıp evinizdeki kaynakları kendiniz için toplayın.

6- Kalıcı Yönü İle Çok Yönlü Bir Duvar Rengi Seçin

Evinizde boğucu havayı değiştirmek isterseniz. Tüm evi tek renk boyama yapmaktansa her odayı kullanım tarzınıza bağlı olarak renklendirebilirsiniz. Özellikle mutfaklarda açık renkler tercih ederken, salon ve yatak odasında daha pastel renklere yer vermeniz kesinlikle evinizde ki havayı çok değiştirecektir. Evlerinizi Daha Şık Gösterecek 6 Basit Yol ile neler yapabileceğiniz konusunda az da olsa fikir vermiş olmayı umuyoruz. Bundan fazlasını isteyenler için hayal gücünü kullanmaları gerekecek. Daha fazla dekorasyon fikirleri yeni konularda.

admin
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı