Ev Dekorasyon

İlkbahar Ayları için Dekorasyon Fikirleri

Yeni bir mevsimin içerisindeyiz ve sizlere fark yaratması açısından ilkbahar ayları için dekorasyon fikirleri sunmak istiyoruz. Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde çok ciddi anlamda dekorasyon konusu üzerine eğilim gösterilmeye başlandı. Bizde elimizden geldiğince farklı alternatifleri sizlere sunabilmek için alternatif seçenekler sunuyoruz.

Aşağıdaki resimli örnekler sizler için her anlamda fark yaratan örnekler sunacak. Dolayısı ile merak ettiklerinizi yorum olarak bizlere sunmanız yeterli olacaktır.

Baharın Temsilcisi Yeşil Objeler, Bitkiler

Bahar aylarını sembolize eden bir renk istesek yeşil, bir obje istesek çiçek diyebiliriz. Bu noktada tam olarak bitkileri evinizde ağırlıklı olarak kullanmanız en ideal seçenek olacaktır. Dolayısı ile alternatifleri bu noktada en iyi şekilde değerlendirin.

Mavi Renk Tonları Fark Yaratıyor

Turkuvaz özellikle fark yaratan bir renk tonu olarak çok ciddi anlamda adından söz ettiriyor. Mavi renk tonlarının her anlamda ilkbahar aylarında önem arz ettiğini az çok biliyoruz. Dolayısı ile evinizde mavi ağırlıklı bir ortam oluşturun.

Ana Konsept Çiçekler

Avrupa’da özellikle ilkbahar aylarında çiçek objeleri ve desenleri önem arz ediyor. Dolayısı ile çiçek ile alakalı her türlü seçeneğin genel itibari ile fark yaratacağını net şekilde söyleyebiliriz. Çiçek motiflerini her zaman için ön planda tutma yoluna gidin.

Klasikizm Sizi Sizden Alacak

Klasik objeler her anlamda fark yaratıyor günümüzde. Yani eskitme mobilyalar ya da aksesuarları çok fazla kullanıyoruz. İlkbahar aylarında da yine fark yaratan seçeneklerden birisi olarak dikkat çekeceğini net şekilde söyleyebiliriz.

İngiliz Tarzı Dekorasyon Trend Hale Geldi

İngiliz dekorasyon tarzı günümüzde ülkemiz genelinde de en büyük trendlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Nitekim bizler, elimizden geldiğince bu anlamda da sizleri bilgilendirme yoluna gidiyoruz. Resimli örneklerimiz de aydınlanmanız için en ideal imkanlardan birisi olacak.

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı