AlışverişBahçe & BalkonBanyoÇocuk OdasıEv DekorasyonMutfakPencere SeçimiSalonYatak Odası

Kara Cuma – Black Friday 2018 Ne Zaman ?

Black Friday 2018 haftası geldi. Büyük bir güne iyi hazırlandığınızdan emin olmak için, bu kılavuzu sorularınızı yanıtlamak üzere derledik ve şu anda Birleşik Krallık’taki en iyi Black Friday fırsatlarını size gösterir.

Ama Black Friday’i bir günlük bir etkinlik olarak düşünmemelisiniz; Black Friday anlaşmaları bundan çok daha uzun sürüyor. Black Friday 2018 satışlarının çoğu zaten başladı. Yani doğru zamanda doğru yerdesiniz.

 

 

Black Friday 2018 ne zaman?
Kara Cuma her zaman Şükran Günü’nden sonraki gündür. 2018’de, Black Friday, 23 Kasım 2018 Cuma günü olacak. Ancak, Perşembe günü Şükran Günü’nde başlayacak pek çok satış olduğu için 23 Kasım’da alışverişe başlamak için beklemeyin. Black Friday Sale’e başlamak için Perşembe günü saat kaçta açıldığını görmek için mağazalardan el ilanları görmek için aşağı kaydırın.
En son Black Friday Ads’i kontrol ettiğinizden emin olun, Mağaza saatleri hakkında bilgi edinin, Black Friday Online Satış başlangıç zamanı ve Thanksgiving gününde açılış ve kapanış mağazaları.

 

Fiyatlar yayın zamanında doğruydu ancak değişime tabidir. Satışa başlamadan önce bir satış öğesi almanızı öneririz.
Öncelikle, bugün elimizdeki en iyi Black Friday fırsatlarını elde etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bunlardan bazıları sadece bir gün sürecek, bu yüzden gitmeden önce onları alabildiğinizden emin olun.

 

 

En iyi fırsatlar, zamanlamaları, perakendeciler ve daha fazlası dahil olmak üzere Black Friday’den önce bilmeniz gereken her şey burada.
Black Friday 2018 şu an bir haftadan daha kısa bir süredir – tam olarak dört gün.Black Friday artık Birleşik Krallık perakende takviminde sağlam bir yere sahip olan kültürel bir olgudur. İngiltere nüfusunun yarısından fazlasının bu Kara Cuma günü alışverişe çıkması bekleniyor ve perakendecilerin dörtte üçü bir şekilde fırsatlar ve teklifler sunacak.

Başlatılmamış, iyi fırsatlar, fırsatlar ve daha fazla fırsatlar beklemeli. Ayrıca iyi bir ölçü için bir kavga veya iki attırabilirsiniz.

En son Black Friday uzak bir anıya benziyor olabilir, ancak 2018’in teklifleri ve fırsatları halihazırda devam ediyor, kesinlikle hazırlıklı olmak en iyisidir.

Amazon bu konuda kesinlikle yol gösteriyor. Sadece yiyeceklerden mobilyaya kadar her şeyden önce bir erken Black Friday anlaşması yükledi – buradaki tam düşüşü burada bulabilirsiniz.

 

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı