Ev DekorasyonSalon

Kırlentleri Yenileyerek Salonunuza Yeni Hava Katın

Kırlentleri Yenileyerek Salonunuza Yeni Hava Katın. Kırlentler bir koltuğun görüntüsünü koltuklarınızı yeniletmiş gibi değiştirebilir. Var olan kırlentler den sıkıldınız mı? Sıkılmak zorunda da değilsiniz eskiden beğendikleriniz şimdilerde gözünüze hoş gelmiyor olabilir. Zamanında maddi açıdan yeter ki alınsın diyerek göz yumduğunuz koltuklara artık tahammül edemiyor da olabilirsiniz, o zaman koltuklarınızı değişmeden kırlent kılıfları yenileyerek zevkinize uygun koltuklara sahip olabilirsiniz.

Rengarenk Keten Kırlentler

KIRLENT KILIFI SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Yeni bir salon yaratıyormuş gibi düşünelim. Önce kumaş seçimi yapılmalı. Bin bir çeşit kumaştan hangisini salonunuza yakıştırıp seçeceğiniz oldukça zor bir karar, haklısınız. Ferah bir ortam yaratmak istiyorsanız açık renkte hafif desenli kumaşlar seçmek akıllıca olurdu. Böylece hem mekanınızı daralmaz hem de göz zevkini boğmayan kırlentlere sahip olabilirsiniz. Ya da daha ağır ve şık duran kırlentler için kontrast renklerden oluşan, jakarlı kendinden desenli kumaş tercihiyle salonunuzu şıklaştırın.

Dekoratif Kırlent Modelleri

KIRLENT KILIFI SEÇİMİNDE KILIFIN KULLANIŞLI OLMASI

Bu başlıkta inceleyeceğimiz konu da oldukça önemlidir. Evet, şık duran jakarlı kılıflara sahipsiniz ya da daha ferah seçimle çiçekli az desenli bahar gibi açan kılıflarınız oldu. İlk zamanlarda sırf gözünüze hoş geldi diye kumaş seçimine dikkat etmediniz mi, o zaman biraz pişman olabilirsiniz. Bu hatayı yapmadan yazımızı okuduğunuz için oldukça şanslısınız. Şimdi bakalım hem zevkinize uygun hem de kullanışlı kırlentlere sahip olmak için nelere dikkat etmeliyiz.Kırlentleri Yenileyerek Salonunuza Yeni Hava Katın.

Yeni Yıl Kırlent Modelleri 2019

Öncelikle seçtiğimiz kırlentin fermuarlı ya da çıkarılabilen türde olması oldukça pratik olacaktır. Kılıflarınızın her daim yeni gibi tertemiz olması için kolayca çıkarılıp yıkanabilen kılıflar tercih etmeliyiz. Tabii kumaşlarınız leke tutmaz özellikteyse işiniz oldukça kolay olacaktır. Kullanışlı kumaşta kırlentlere sahibiz peki sıradaki nedir? Sıradaki maddemiz de kırlentlerimizin kullanıldıkça sönüp, o başlardaki ihtişamını kaybetmemesidir. Bunun içinde kumaş seçiminden sonra dolgu seçiminide iyi yapmak gerekiyor.

Kumaşı gösterecek ve ihtişam kazandıracak temel şey aslında iç dolgusudur. Ne kadar dolgun yastık iç leriniz varsa kumaşınız o kadar çok gözünüze hitap edecektir. Hem yukarıdada bahsettiğimiz gibi fermuarlı kırlent kılıflarıyla iç dolgunun tamamen sökülüp yıkandıktan sonra doldurulması zahmetine de girmemiş olacaksınız.

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı