Ev DekorasyonMutfakOturma OdasıSalon

Küçük Alanları Büyük Göstermek İçin Fikirler

Küçük alanınız mı var?Büyük göstermek mi istiyorsunuz?

Bu sayfa tam da size göre….

 

Yüz Yüze Konuşma için Düzenle

Oturma parçalarını ortak bir sehpa üzerinde birbiriyle yüzleşmek , konuşmayı kolaylaştırır ve masa, içecekleri kolayca erişir.

 

 

Odayı Mobilyayla Bölün

Mobilya yerleştirme ile geniş bir yaşam / yemek alanını ayrı bölgelere ayırın. Yemek odasından uzağa bakan bir kanepe , konuşma alanını bu açık düzenin geri kalanından tanımlar.

 

 

Koltuklu Dörtlü Koltuk

Her zamanki kanepeler ve aşk koltukları için yer yoksa , dört rahat sandalye de – ya da belki daha iyi hizmet edecek. Bu temiz, berrak ortamda, beyaz astarlı sandalyeleri eşleştirmek, düzenli, kompakt ama davetkar bir oturma grubunu tanımlar.

 

 

Mobilyalar ile birlikte halıyı çekin

Daha geniş bir alanda bir oturma grubunu birleştirmek için geniş bir alan halısı kullanın. Halı, tüm oturma parçalarını içerecek kadar büyük değilse, duvardan en uzak olanların “ada” da sağlam bir şekilde demirlendiğinden emin olun.

 

 

 Uzanmanız yer açın

Gelen oturma odası uzanmanız ve TV gözlemciliği başlıca faaliyetler şunlardır, bir kesit kanepe esnek, rahat oturma alanları bulunur. Kesitler, koltuğunuzdaki sandalyelerden aşk koltuklarına, osmanlılara ve mekanınıza sığacak şekilde birleştirebileceğiniz şezlonglara kadar çeşitli birimlere sahiptir .

 

 

Kanepeler yerine sandalye kullanın

Küçük bir oturma odasında, kanepeler veya aşk koltukları kullanmak yerine sandalye koleksiyonuyla daha geniş alan ve açıklık hissi yaratın. Bu koltukların ölçeği küçük oturma odasına uygundur.

 

 

 

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı