AlışverişBahçe & BalkonBanyoÇocuk OdasıEv DekorasyonMutfakOturma OdasıSalonYatak Odası

Trendyol 11 Kasım Hangi Ürünlerde Geçerli?

Online moda alışveriş sitesi Trendyol büyük indirim günleri kampanyası kapsamında bu hafta 9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında en beğenilen markalarda çok özel fiyat fırsatları sunuyor.

En sevdiğin markaların ürünlerine, size özel kampanyalarla 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz Türkiye’nin trend yolu, online alışveriş sitesi Trendyol.com sadece 3 gün sürecek “Büyük İndirim Günleri” kampanyası ile yüzlerce markanın ürünlerini avantajlarla satışa sunuluyor.

9 – 11 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacak “Büyük İndirim Günleri”nde yüzlerce markanın sepette ekstra indirim fırsatlarını kaçırmamak için Trendyol.com’a uğrayın..

 

 

11 Kasım Alışveriş Çılgınlığı

Black Friday teriminden sonra ortaya çıkan 11 Kasım’ın anlamı nedir? Nasıl alışveriş festivaline dönüşmüştür? Neden bu tarihte herkes çılgınlar gibi alışveriş yapmaktadır? Hangi ülkeler 11 Kasım alışveriş festivalini kutlamaktadır? 11 Kasım alışveriş festivalinde neler alınmalıdır?

11 Kasım Tarihinin Anlamı Nedir?

Her şey 1990’lı yıllarda düzenli ilişkisi olmayan dört Çinli öğrencinin, şaka amaçlı, kendilerine hediyeler almasıyla başlamıştır. Sevgilisi olmayan bu öğrencilerin yaptıkları bu hareket okulda dikkat çekmiş ve geleneksel bir hal almıştır. Bunun üzerine bugüne )Yalnızlar Günü” (Singles’ Day) adı verilmiş ve her 11 Kasım’da sevgilisi olmayan öğrenciler kendilerine hediyeler alarak bu günü geleneksel hale getirmeyi başarmış ve günümüze kadar gelmiştir. 11 Kasım tarihinde dört tane “1” olmasından dolayı bu tarih yalnızlığın simgesi olarak görülmüştür.

 

Trendyol 11 Kasım İndiriminde Hangi Ürünler Geçerli :

  • ERKEK GİYİM
  • KADIN GİYİM
  • AYAKKABI&.ÇANTA
  • EV&YAŞAM
  • GÜZELLİK
  • TEKNOLOJİ
  • ANNE-ÇOCUK
  • MODA

 

 

 

 

 

 

Benzer başlıklar:

TRENDYOL 11 KASIM İNDİRİMLERİ

N11.11 KAMPANYASI ÜRÜNLERİ

admin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı