Ev Dekorasyon

Zebra Perde Modelleri 2018

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte zebra perde modelleri 2018 örnekleri üzerinde durmaya çalışacağız. Zebra le stor perde modelleri arasında ki farkı birçok kişi bilmiyor. Önceliğimiz ise bu konuda sizleri bilgilendirmek olacak. Konsept olarak aynı perde türleri olduğunu öncelikle söyleyelim. İşlevsel açıdan çok da farklı bir ürün değil, bunu bilmek gerekiyor.

Zebra, mekanizmalı perdelerin desenli olan modelleridir. Yani yine aynı mekanizmaya sahiptir ancak renkli, desenli ve aynı zamanda farklı çizgiye sahip perde modelleridir diyebiliriz. Stor ise düz geliştirilen ve herhangi bir farkı olmayan kumaştan yapılan daha az maliyetli bir perde türü olarak dikkat çeker. Dolayısı ile bizler, bugün renkli ve desenli seçenekler üzerinde duracağız.

2018 Zebra Perde Modelleri

Günümüzde özellikle kadınların evlerinde en çok görmek istedikleri seçeneklerin başında geliyor diyebiliriz. Zamana bağlı olarak bu anlamda çok daha yenilikçi seçenekler söz konusu oldu. Örneklerde de bunu görebilme şansına sahip olacaksınız.

Renkli seçenekler tabi ki fark yaratıyor ancak desenli, tasarım perde modelleri daha fazla ilgi görüyor. Bu sektör içerisinde özellikle büyük markaların zebra stor perde modelleri konusundas yenilikler sunduğunu biliyoruz.

Evin durumuna bağlı olarak tabi ki kendi çizgilerinizi çok daha net bir şekilde belirleyebilme şansına sahip oluyorsunuz. Çiçek desenler, vintage tasarımlar ya da mutfak için cupcake gibi çizgisel desenlere sahip zebra modelleri. Kısacası her anlamda fark yaratan detaylar olduğunu biliyoruz.

Özellikle de perde ile halı modellerini uydurmak günümüzde moda hale geldi. Bizde elimizden geldiğince derinlemesine şekilde örnekler araştırıyoruz. Geçmişten günümüze bu anlamda daha yenilikçi seçeneklerin ortaya çıktığı ortada. Araştırmadan zebra modeli almak biraz mantıksız olacaktır.

Perde desenleri anlamda fark yaratıyor. Yukarıda da yine dini motifleri içeren modern ve bir o kadar da renkli örneklerden birisini inceleyebilme şansına sahip oluyorsunuz. Bizde bu anlamda tasarlanmış en güzel örnekleri elimizden geldiğince sizlere sunuyoruz.

Her oda türü için birçok farklı tasarıma sahip zebra perde modelleri olduğunu net şekilde söyleyebiliriz sizlere. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni örnekleri de yine bulacaksınız. Sitemizi takip etmeye devam edin.

admin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. MERHABA YUKARIDAKİ GÖRSELDE YER ALAN ÇOCUK ODASI ZEBRA PERDEDEN ALMAK İSTİYORUM NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı